Wersja Kontrastowa
Log in
Iwona Szwarc

Iwona Szwarc

„Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”

Przypominamy, że Oddział Podlaski PFRON prowadzi w trybie ciągłym rekrutację do projektu unijnego pod nazwą „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”.

Powyższa rekrutacja została rozszerzona o obywateli z Ukrainy, którzy w związku z konfliktem zbrojnym musieli opuścić terytorium tego państwa. Osoby z Ukrainy, które są  niepełnosprawne, mają legalny pobyt na terenie Polski , chcą pozostać w Polsce przez okres 1 roku, a po odbytej rehabilitacji podjąć pracę, prosimy o kierowanie do Oddziału Podlaskiego PFRON.

Dane adresowe do kontaktu: Oddział Podlaski PFRON w Białymstoku   ul. Fabryczna 2, prosimy wcześniej o kontakt telefoniczny  85 7338711 lub emailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z ambasadorem projektu w regionie Ewą Baszko, która  przekaże więcej informacji o projekcie i pobycie Uchodźców w Ośrodku rehabilitacji kompleksowej.

W załączeniu ulotka.

  • Dział: Ukraina

OGŁOSZENIE

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku Podlaskim informuje, iż wnioski o dofinansowanie ze środków PFRON do zakupu zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze oraz turnusy rehabilitacyjne przyjmowane będą od dnia 11 kwietnia 2022 r. (poniedziałek)

Druki wniosków o dofinansowanie można otrzymać w PCPR (pokój nr 4) oraz dostępne są na stronie internetowej: www.pcprbielskpodlaski.pl

 

Ogłoszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku Podlaskim informuje, iż posiada środki finansowe z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na dofinansowanie likwidacji barier związanych z niepełnosprawnością (np. łóżka rehabilitacyjne, przystosowanie łazienki do potrzeb osoby niepełnosprawnej ruchowo itp.), przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze (np. pieluchomajtki, wózki inwalidzkie, laski, balkoniki, protezy kończyn, aparaty słuchowe itp.) oraz na sprzęt do rehabilitacji w warunkach domowych.

Informacje w tym zakresie udzielają pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku Podlaskim – tel. 85 869 99 03

Wnioski o dofinansowanie można otrzymać w PCPR (pokój nr 4) oraz dostępne są na stronie internetowej PCPR: www.pcprbielskpodlaski.pl

Subskrybuj to źródło RSS

 

Podlaskie

 


BIP EFS kapitał ludzki Wrota Podlasia