Wersja Kontrastowa
Log in

Projekt: Rodzina - inwestycja w przyszłość

Spotkanie integracyjne

W dniu 19.05.2019r. w Sali Bankietowej „Iwonka” przy ul. Jana Pawła II Bielsku Podlaskim odbyło się spotkanie integracyjne zorganizowane w ramach realizacji projektu „Rodzina – inwestycja w przyszłość” - współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W pikniku wzięły udział rodziny – uczestnicy projektu, w tym rodziny wychowujące dzieci z niepełnosprawnością, rodziny zastępcze i rodziny przeżywające trudności opiekuńczo – wychowawcze. Łącznie w zabawie uczestniczyło około 80 osób.

Uroczystego rozpoczęcia pikniku dokonała Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie pani Urszula Kitlas – dziękując zgromadzonym za przybycie oraz zachęcając do wspólnej zabawy. Podczas pikniku uczestnicy projektu wraz z rodzinami mieli szanse uczestniczyć w wielu zabawach tanecznych, grach sportowych. Przygotowano dwa profesjonalne stanowiska do makijażu, gdzie można było zobaczyć krok po kroku, w jaki sposób wykonuje się taki makijaż jak i samemu poddać się powyższym zabiegom. Spore zainteresowanie, zarówno dzieci jak i młodzieży wzbudziła prezentacja sprzętu strażackiego - przedstawiona w sposób dość humorystyczny. Na wszystkich aktywnych uczestników zabaw czekała niespodzianka w postaci nagród oraz drobnych upominków. Wszyscy zebrani mogli także posilić się zarówno słodkościami jak i przekąskami z grilla.

Jesteśmy pewni, że czas relaksu, zabawy i integracji grupowej, podczas tegorocznego pikniku na długo zapadnie w pamięci jego uczestnikom.

Wszystkim uczestnikom imprezy serdecznie dziękujemy.

Agnieszka Stus

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 08 lipiec 2019 12:26